Hakkımızda

görhele yapı, istanbul tadilat, istanbul dekorasyon, tadilat firması, tadilat şirketi, dekorasyon firması

Görhele Yapı olarak İstanbul Anadolu Yakasında; Katlanabilir Cam Balkon, Pimapen, Panjur, Duşakabin Küvet, Alüminyum Doğrama, Alüminyum Küpeşte, Demir Doğrama, Demir Ferforje, Komple Ev Tadilatı, Komple İşyeri Tadilatı, Dış Cephe Kaplama, Dış Cephe Mantolama, Dış Cephe Kompozit, İç Cephe Boya, İç Cephe Sıva, Dış Cephe Boya ve Dış Cephe Sıva İşleri Yapmaktayız.

Katlanabilir Cam Balkon hizmetimiz ile, balkonlarınızı hem yazın hem kışın kullanılabilir hale getiriyoruz. Aynı zamanda teraslarınızı, verandalarınızı ve işyerlerinizi de katlanabilir cam balkon sistemleri ile daha kullanışlı hale getiriyoruz.

Pimapen Pencere Cam hizmetlerimiz ile eskiyen ahşap çerçevelerinizi veya hava almış – özelliğini kaybetmiş eskiyen pimapenlerinizi değiştirerek yerine istediğiniz kaplama renginde çift ısı yalıtımlı camlara sahip pimapenler üreterek montajlıyoruz.

Panjur hizmetlerimiz ile istediğiniz odaların camlarını, balkonlarınızı ve garajlarınızı kapanabilir açılabilir otomatik veya manuel panjur sistemleri ile yeniliyoruz.

Duşakabin Küvet Hizmetlerimiz ile Banyolarınızda yer alan duş alanlarınızı istediğiniz ebat ve şekillerde, istediğiniz cam kaplamasında üretiyor ve kurulum hizmetini gerçekleştiriyoruz.

Alüminyum Doğrama işleri ile pencere sistemlerinizi, kapılarınızı, bina dışı dizaynlarınızı istediğiniz şekilde alüminyum profiller ile üreterek montajlıyoruz.

Alüminyum Küpeşte hizmeti ile merdivenlerinizi, balkon korkuluklarınızı, bina dışı duvar üstlerini, havuz etraflarını ve çamaşırlıklarınızı yeniliyoruz.

Demir doğrama hizmetimiz ile ister bina dışı kapılarınızı, ister bina dış kapılarınızı, ister dükkan veya daire pencere dışı korkuluklarınızı üreterek istediğiniz şekilde montajlıyoruz.

Komple Ev Tadilatı hizmeti ile, Banyolarınızı, Tuvaletlerinizi, Mutfaklarınızı, Zeminlerinizi, Tavanlarınızı, Duvarlarınızı, Kapılarınızı, Su Tesisatlarınızı, Elektrik Tesisatlarınızı, Doğalgaz Tesisatlarınızı, Gider suyu tesisatlarınızı, fayans ve seramik işlerinizi, Alçı Sıva işlerinizi, Asma tavan işlerinizi ve tadilat tamirat dekorasyonu içeren tüm taleplerinizi karşılıyoruz.

Komple İşyeri Tadilatı hizmeti ile, Banyolarınızı, Tuvaletlerinizi, Mutfaklarınızı, Zeminlerinizi, Tavanlarınızı, Duvarlarınızı, Kapılarınızı, Su Tesisatlarınızı, Elektrik Tesisatlarınızı, Doğalgaz Tesisatlarınızı, Gider suyu tesisatlarınızı, fayans ve seramik işlerinizi, Alçı Sıva işlerinizi, Asma tavan işlerinizi ve tadilat tamirat dekorasyonu içeren tüm taleplerinizi karşılıyoruz.

Bina Dış Cephe Isı Yalıtım Mantolama ve Kompozit Montaj hizmetimiz ile binalarınızın dış cephesini ısı yalıtımına uygun hale getirerek ısı kaybını engelliyor, bina dışına güzel şık bir görünüm kazandırıyoruz. Mantolama ekip ve ekipmanları olarak profesyonel olarak hizmet sunuyoruz. Aynı zamanda bina dışına güzel bir görünüm kazandıran Kompozit kaplama ile binalarınızı şık görünüme kavuşturuyoruz.

İç Cephe ve Dış Cephe Boya Sıva Hizmetlerimiz ile ister daire içi ister bina dışında eskiyen sıvalarınızı yeniden yapıyoruz, boya taleplerinizi istediğiniz renk ve kalitede kusursuz şekilde gerçekleştiriyoruz.

Bizlere burada yazan her türlü hizmet ihtiyaçlarınız için ulaşabilir, fiyat teklifi talep edebilirsiniz.